BİZİ ARAYIN
444 30 84
E-POSTA
bilgi@restopos.com
ÇALIŞMA SAATLERİ
Uzaktan Erişim

ERP Entegrasyon Nedir?

Zincir yapıya sahip ve franchise yönetimi yapan işletmelerin, şubelerinde gerçekleşen tüm faaliyetlerin merkezde kullanılan ERP uygulamaları üzerine online olarak aktarılmasıdır. Entegrasyon sayesinde satış bilgilerinden stok takibine, maliyet yönetiminden varlık yönetimine kadar popüler tüm operasyonlar, ikinci bir işleme gerek duyulmadan muhasebe sistemine aktarılması sağlanmaktadır.

Temel Özellikler

  • Logo, Netsis, Paraşüt, Nebim, SAP, Mikro, Luca-net ve Zirve ERP / Muhasebe sistemlerine çift taraflı entegrasyon
  • Entegrasyonu gerçekleşen ERP uygulamalarının versiyon değişikliklerinden etkilenmeden sistemin çalışması
  • Ürün fiyat bilgilerindeki değişikliklerin otomatik olarak güncellenmesi
resto_logo-görsel
resto_siparis_tedarik
  • Şube sipariş bilgilerinin online olarak anlık merkeze aktarılması
  • Tedarik yönetimi
  • Varlık yönetimi (nakit, bankalar, sodexo, ticket ve multinet bilgilerinin aktarılabilmesi)
  • Şube masraf merkezi yönetimi (Şubelerin kendi giderlerini satış sistemine -Resto ve Denge- üzerine girerek) ERP üzerinden takibinin sağlanması
  • Maliyet yönetimi (Reçetelendirme)
resto_logo_enteg

Türkiye’nin en yaygın kullanılan ERP programlarından biri olan LOGO ile, işletmenizin büyüklüğüne veya operasyon çeşitliliğine göre Start 3, Go 3 ve Tiger 3 ERP ürünlerine entegre çözüm sunmaktayız. Stok kartları, fiyat listesi, kasa, banka ve ambar hareketleri entegrasyonlarına ek olarak e-fatura ve e-arşiv fatura süreçlerinizi de LOGO entegrasyonu ile birlikte kolayca yönetebilirsiniz. RestoPOS olarak LOGO entegrasyon çözümlerini, sertifikalı LOGO Sistem Uzmanı personellerimiz ile desteklemekteyiz.

resto_netsis_enteg

Geçtiğimiz yıllarda LOGO çatısı altına dahil olan Netsis, yiyecek & içecek sektörü için en önemli operasyonların başında gelen üretim çözümleri ile büyümeye devam ediyor. RestoPOS olarak Netsis 3 Entegre, Standard ve Enterprise ERP entegrasyonlarımız ile üretim, depo ve stok yönetimi konularında sunduğumuz özel çözümler ile işletmenizin verimliliğini artırabilirsiniz.

resto_parasüt_enteg

Paraşüt ön muhasebe programı, günümüzde internet kullanımının ve online çözümlere duyulan ilgilinin artması ile popüler ön muhasebe programları arasında hızla gelişerek yerini aldı. RestoPOS, Paraşüt entegrasyonu ile fatura takibi, cari hesap takibi ve finansal takibinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmeniz için çözümler sunmaktadır.

resto_nebim_zirve

RestoPOS satış noktası yönetim sistemi SAP, Mikro, Nebim, Luca, Zirve gibi uluslar arası ve yerel en popüler ERP programları ile çift taraflı entegre çözümler sunmaktadır. Ayrıca bir ERP kullanıyorsanız entegrasyon içeriği için bizim ile iletişime geçiniz. Henüz bir ERP programı kullanmıyorsanız Neden ve Hangi ERP programına ihtiyacınız olduğunu öğrenmek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

has been added to the cart. View Cart