BİZİ ARAYIN
444 30 84
E-POSTA
bilgi@restopos.com
ÇALIŞMA SAATLERİ
Uzaktan Erişim

ENTEGRASYONLAR

ÖKC Entegrasyonu


ÖKC Entegrasyonları iki şekilde yapılmaktadır:

1- GMP3 kablo ile direkt bağlı olarak kasada ödeme yapılan işletmeler için uygundur.
2- TSM ise kablosuz olarak masada ve kapıda ödeme alan işletmeler için uygundur.

RESTO, aynı işletme bünyesinde hem GMP3 hem de TSM entegrasyonlarını birlikte çalıştırabilmektedir.

resto_ingenico_Pavo_okc

Ingenico / Pavo

resto_profilo

Profilo

resto_hugin

Hugin

resto-pidion

Pidion

resto_logo_enteg

Türkiye’nin en yaygın kullanılan ERP programlarından biri olan LOGO ile, işletmenizin büyüklüğüne veya operasyon çeşitliliğine göre Start 3, Go 3 ve Tiger 3 ERP ürünlerine entegre çözüm sunmaktayız. Stok kartları, fiyat listesi, kasa, banka ve ambar hareketleri entegrasyonlarına ek olarak e-fatura ve e-arşiv fatura süreçlerinizi de LOGO entegrasyonu ile birlikte kolayca yönetebilirsiniz. RestoPOS olarak LOGO entegrasyon çözümlerini, sertifikalı LOGO Sistem Uzamanı personellerimiz ile desteklemekteyiz.

resto_netsis_enteg

Geçtiğimiz yıllarda LOGO çatısı altına dahil olan Netsis, yiyecek & içecek sektörü için en önemli operasyonların başında gelen üretim çözümleri ile büyümeye devam ediyor. RestoPOS olarak Netsis 3 Entegre, Standard ve Enterprise ERP entegrasyonlarımız ile üretim, depo ve stok yönetimi konularında sunduğumuz özel çözümler ile işletmenizin verimliliğini artırabilirsiniz.

resto_parasüt_enteg

Paraşüt ön muhasebe programı, günümüzde internet kullanımının ve online çözümlere duyulan ilgilinin artması ile popüler ön muhasebe programları arasında hızla gelişerek yerini aldı. RestoPOS, Paraşüt entegrasyonu ile fatura takibi, cari hesap takibi ve finansal takibinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmeniz için çözümler sunmaktadır.

resto_nebim_zirve

RestoPOS satış noktası yönetim sistemi SAP, Mikro, Nebim, Luca, Zirve gibi uluslar arası ve yerel en popüler ERP programları ile çift taraflı entegre çözümler sunmaktadır. Ayrıca bir ERP kullanıyorsanız entegrasyon içeriği için bizim ile iletişime geçiniz. Henüz bir ERP programı kullanmıyorsanız Neden ve Hangi ERP programına ihtiyacınız olduğunu öğrenmek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

resto_paycell_enteg
resto_hopi
resto_enpara_iyzico

Paket Entegrasyonları


resto_yemeksepeti
resto_getir_yemek
resto_trendyol_yemek
resto_paket_web

Diğer Entegrasyonları


resto_netgsm_sanal_santral
resto_digicell_mobildev
resto_hopi
has been added to the cart. View Cart